Про нас

ComfortNet – інтернет-провайдер для сучасних та динамічних людей – жителів «Комфорт Тауна», які прагнуть забезпечити себе якісними послугами. Адже що потрібно від інтернету? Щоб він був надійним, швидкісним та стабільним. Тільки так робота, навчання або дозвілля будуть проходити в комфортних умовах.

Наш колектив

Наша команда нараховує 11 осіб – директор, адміністратори, інженери та оператори call-центру. Всі ми живемо в «Комфорт Тауні» та ходимо з вами по тим самим тротуарам, купуємо продукти в однакових магазинах, гуляємо з дітьми на тих же майданчиках і займаємося в одному спортивному клубі. Можливо, хтось із нас навіть мешкає по сусідству з вами. Згуртована та доброзичлива атмосфера, яка склалася в житловому комплексі, відображається і в роботі нашого колективу.

Послуги європейської якості в Києві

«Комфорт Таун» – наче маленька Європа посеред гучного мегаполісу, і його жителі повинні отримувати послуги європейської якості. Саме на це спрямовані щоденні зусилля нашої команди і всі технічні потужності. Головне завдання компанії – створити користувачам комфортні умови для підключення інтернету і його повсякденного використання. Адже тепла і домашня назва нашого мікрорайону повинна відчуватися у всьому.

Внесок у спільне майбутнє

Ще до запуску ComfortNet ми вирішили перераховувати в ЖЕК «Комфорт Таун» 10% від коштів, виручених за оплату інтернет послуг. Ці гроші офіційно надходять на рахунок комунального господарства і витрачаються на підтримку благоустрою житлової території комплексу. Даний пункт зазначений у договорі на підключення до наших послуг. Кожен існуючий і новий клієнт ComfortNet має можливість зробити внесок у спільне майбутнє.

Що далі?

В наші амбітні плани входить забезпечити якісним і недорогим підключенням до Всесвітньої павутини всіх жителів «Комфорт Тауна». Інтернет повинен просто бути, не відволікаючи користувачів своєю несправністю та перебоями. Якщо вам близькі наші принципи та цінності, давайте рухатися вперед разом!

Підключитися